Benefiční akce

Velikonoce na ledě 2014

Jedenáctý brněnský ročník benefice „Velikonoce na ledě“ se uskuteční v pondělí 14.4.2014 v krasobruslařské hale v Brně na Křídlovické ulici. Akce se jako každý rok účastní Michal, jeho sestra Eliška, účast přislíbili Ondřej Hotárek a krasobruslaři z TJ Stadion Brno, děvčata synchro bruslení, ale hlavně děti ze speciální školy ELPIS.  Moderovala Barbora Černošková. Letošním milým hostem bude Dáda Patrasová, která nám zazpívá a na závěr bude probíhat karneval. Vstup na program i bruslení je volný. Přijďte se pobavit, zabruslit si s učinkujícími a hlavně bude karneval tak masky s sebou!!!!

Velikonoce na ledě 2013

Desátý jubilejní ročník benefice „Velikonoce na ledě“ se uskutečnil v pondělí 25.3.2013 v krasobruslařské hale v Brně na Křídlovické ulici. Akce se jako každý rok účastnil Michal, jeho sestra Eliška, a krasobruslaři z TJ Stadion Brno, děvčata synchro bruslení, ale hlavně děti ze speciální školy ELPIS. Moderovala Barbora Černošková. Letošním milým hostem byl Láďa Kerndl, který nám zazpíval a na závěr probíhal karneval.

 

Velikonoce na ledě 2012

Deváté brněnské "Velikonoce na ledě "se uskuteční ve středu 4.dubna 2012 v Krasobruslařské hale , Křídlovická 32 za účasti Michala a dalších osobností, které vám prozradíme  v informačním letáku.Velikonoce 2012-plakát. Tisková zpráva. Moderování se ujme jako každý rok Barbora Černošková. Vstup na program i bruslení je volný. Přijďte se pobavit, zabruslit si s učinkujícími a hlavně bude karneval tak masky s sebou!!!!

 

Velikonoce na ledě 2011

18.4.2011  hala Rondo v Brně. Letos po osmé se Michal představí spolu s ostatními jako každý rok na tradiční předvelikonoční benefici „Velikonoce na ledě“ . Pravidelnými účastníky jsou děti ze speciálních škol ELPIS. Nebude chybět ani Dáda Patrasová, karneval, autogramiáda, moderování se ujme Barbora Černošková. Další účastníky vám prozradí  informační leták později. Vstup na program i bruslení je volný. 

Vzhledem k posunu MS a jeho přípravě se Michal této tradice bohužel neúčastní, ale zastoupí ho jeho mladší sestra Eliška. Velikonoce 2011-plakát.Tisková zpráva.Srdečně zveme všechny příznivce bruslení, přijďte povzbudit učínkující a pobavit se.