Návštěvní kniha

Krist 19:45 23.9.2011 e-mail reagovat

Milý Michale,gratuluji Ti k 2.místu,je to dobrý start do sezony.V tuto sezonu věřím,že se Ti zadaří a splní se Ti zajisté sen o medaili z velkého závodu.Tím myslím Evropu a Svět.Nebelhorn je jenom začátek.Budu Ti držet palce i při dalších závodech jako je GP.Nemusíme se ničeho bát,stačí když využiješ svého talentu a ty víš sám nejlépe jak je veliký.S pozdravem Krist

Krist 17:25 16.9.2011 e-mail reagovat

Ahoj Michale.Chtěla bych Ti popřát hodně štěstí na Nebelhorn Trophy 2011,at se vše povede podle Tvých představ.Dočetla jsem se,že již máš kompletní sbírku medailí,tak Ti přeji,abys ji rozšířil o ten nejcennější kov.

Michal H. 14:02 15.9.2011 e-mail reagovat

Ahoj. Dělám sočku (středoškolskou odbornou práci) o psychickém rozpoložení sportovců v jejich hektickém životě a rád bych srovnával největší starosti kariér sportovců z různých odvětví. Rád bych do své práce zahrnul i někoho z krasobruslení, tak jsem se chtěl zeptat, i přesto, že si uvědomuju Tvoji zaneprázdněnost, jestli by bylo možné Ti poslat dotazník s deseti otázky .. Byl bych Ti moc vděčný za ten trošek Tvého času. Asi si říkáš, že to dělám moc brzy, ale chystám si kontakty předem; vím, že tato práce bude na dlouho. Kdybys měl zájem, ozvi se mi na email, který přikládám :)

Míša L. 09:03 18.7.2011 e-mail reagovat

Dobrý den Michale,
právě jsem se vrátila z Oberstdorfu, kde jsem měla více jak týden možnost Vás sledovat při tréninku a byla to opravdu krásná podívaná. Ze srdce Vám přeji aby se ta dřina, kterou jsem viděla, vyplatila, medaile jen cinkaly a Vás bolely nohy z věčného vystupování na stupně vítězů:o)Závěrečná show neměla chybu, bylo vidět, že jste si to užili. Ještě teď mě bolí ruce z tleskání:o) Mějte se tam v horách fajn a ať se při tréninku daří. Těším se na Vaše nové programy a doufám, že za rok pod Nebelhornem zase uvidím kus Vaší práce. Míša

Krist 22:57 11.7.2011 e-mail reagovat

Zdravím Michale.Tato rozepře mezi Nadou,Žanetou a mnou byla úplně zbytečná.Omlouvám se Ti,měli byste mít s paní editeckou volno,aspon od těchto stránek.A pokud volno máš,je to jen dobře.Je neobvyklé,že tu píši třikrát za den,že?Ale vím že Žaneta není Žaneta ale K.co tu dříve psala a záhadně přestala.Prostě to vím,je mi to jasný!Nelíbí se mi,že si hraje na někoho kdo není.Na těchto stránkách by měli být lidé upřímní a mohu Tě ujistit,že jsem upřímná a vím,že je to ona!Nada udělala blbost,mě by to nenapadlo,neměla Ti volat.Je mi jasné,že Ty to rozhodně rozdýcháš,přece nejsi nějaká uplá hvězda.Nechtěla jsem Tě takhle obtěžovat,ale když vím,že je to ta K.a jak Ti leze lidově řečeno do zadku,tak prostě nemůžu jednat jinak.To její odpust mi neodpustitelné je poněkud trapné.Nechala bych ji at si píše co chce,ale když vím,že je falešná a útočí na jiné,tak to fakt nemůžu.To její kdysi dávno,jen ho nech at se učí je ubohé.Mrzí mě že Ti tohle dělá špatnou reklamu na tyto webovky a štve mě to,že jsem vlastně součástí těch problémů,které tvoří nějaká ani nechci říct co.Dej si na ni pozor a omlouvám se Ti,že ani o prázdninách nemůže být na těchto stránkách klid.Přitom je to problém absurdní.Měj se

Nada 10:47 11.7.2011 reagovat

Milý Michale,chtěla bych se Ti omluvit za náš ranní telefonní rozhovor asi jsem tě zaskočila v nevhodnou chvíli,opravdu se omlouvám.Byla to pro mě velká čest,mluvit s tebou po telefonu.Jsem Tvoje velká fanynka,hodně Ti fandím při závodech,ani nedýchám.Děkuji Žanetě,protože kvůli ní mám Tvoje telefonní číslo.Otravovat Tě nebudu,jen jsem to chtěla zkusit a povedlo se.Snad se nezlobíš?Obávám se že ano.Opravdu promin Nada,tvá fanynka

Žaneta G. reaguje 18:17 11.7.2011

Raději mi neděkuj, právě kvůli takovým, jako jsi ty, jsem chtěla aby tu stránku, potažmo i můj příspěvek smazali. Tobě Michale bych se také chtěla omluvit, že jsem tady tu stránku zveřejnila. Ve skrytu duše jsem doufala, že se Ti nikdo neodváží zavolat zrovna tak jako já, která jsem si celé 3 roky, co o té stránce vím, nikdy netroufla to číslo vytočit. Ještě jednou promin. Ale upřímně řečeno jsem nečekala, že je skutečně stále aktuální. I když ted už asi ne, že. Ještě jednou se omlouvám za komplikace, které jsem Ti způsobila, prosím, odpust mi neodpustitelné.

Krist reaguje 18:40 11.7.2011

Ženato,Ženato.Nada se Michalovi omluvila a jistě to nemyslela zle.Michal přece není žádný nelida,který by se přes to nedokázal přenést.Taky bych nevolala,ale nemusíš útočit na úpřímnou fanynku.Sice jsi nepoužila jediné sprosté slovo,ale útok to na ni je.To nesneseš že s Míšou mluvila?Neměla mu volat a také si to sama podle toho co tu napsala uvědomila,tak toho nech.Jenom tady lezeš do zadku,tohle je odpustitelné a jsem si jista,že to Michal také přejde.Dost mi připomínáš jednu holku co tu psala,podepisovala se K.A UŽ TU ANI NENAPSALA jak se ji líbilo vystoupení v Bratislavě či mu negratulovala k maturitě a to pořád o ní ve svých příspěvcích psala.Pravdu máš jedině v tom,že neměla volat ale jinak byla aspon upřímná.Na to že ses tu neodvažovala napsat,tak si už docela pískáš jako by si s tímto webem měla zkušenosti,nemám pravdu?

Žaneta G. reaguje 23:07 11.7.2011

A na co si tu hraješ ty Krist?

Krist reaguje 23:32 11.7.2011

Jsem pouze upřímná.

Žanet :) reaguje 23:33 11.7.2011

To já taky.

Krist 09:30 11.7.2011 e-mail reagovat

Ahoj Michale.Tak jsem se koukla na kalendář akcí a vidím že to máš opravdu nabité.Z toho léta nemáš tolik jako my ostatní,příprava na další sezonu je určitě hodně náročná a doufám,že Tě všichni za tu dřinu a talent ocení,tak jak si zasloužíš.Následující sezonu to přijde,určitě.Letošní sezonu jsi byl medaili velmi blízko a na ME by sis zasloužil titul,vím,že se ti ta volná jízda nepovedla,ale ten krátký program byl na 1.místo,no nevím proč Švýcaři měli na mistrovství oblíbené francouze ,ale na tom ted nezáleží,já a určitě všichni ostatní víme na co máš a proto je od některých sprosté,že se schovávají za jiné osoby nebo Tě uraží.Ve starých vzkazů jsem si přečetla,že Ti někdo napsal,že se Ti na ME nepovedla volná jízda kvůli růžové vestičce,tak to bylo teda fakt ubohé nebo napsat že je fakt strašná.Škoda že jsem Tvé stránky neobjevila dříve než na Tvé narozeniny,to bych jim dala.Mě se například líbí oblečení,které máš na své jízdy,jsi jeden z mála který to má pěkné a nemusí se to třeba všem líbit,ale urážet Ti to nemusí.Dává Ti to práci,dává to práci lidem kolem tebe a Tví fanoušci bysi toho měli více vážit.Nechci ovšem urazit fanoušky,to ne,jsem jednním z nich,ale některým který tu kdysi napsali to jaksi nedocvaklo.Těším se na novou volnou jízdu,i když mi bude trochu chybět ta stará,ale změna je život.Užívej si těch pár dní volna jak uznáš za vhodné.Ten začátek léta byl strašný,ale ted je zas pěkně horké počasí.

Žaneta G. 11:54 8.7.2011 reagovat

Ahoj Michale, nejprve bych Ti chtěla říct, že k tobě chovám veliký obdiv a moc Ti fandím jak v profesním, tak osobním životě. Tento rok jsem si při tvých vystoupeních div neumačkala palce :)Zároveň bych Ti chtěla dodatečně pogratulovat k maturitě. I když sem chodím téměř každý den, nikdy jsem neměla tu odvahu něco Ti napsat. Každopádně se už nemůžu dočkat nové sezony, nejen na Tvou novou jízdu, ale i na nová videa a fotky, které s novou sezonou přicházejí. Letos mě totiž nemile zarazilo, jak málo bylo rozhovorů s tebou natočeno :( Doufám, že jsi nějaké nabídky dostal, pokud ano a jen jsi je odmítl, chápu to, příprava na maturitu, tréninky apod. jsou jistě důležitější. Pokud ale žádné nabídky nepřišly, měly by se nad sebou české televizní stanice vážně zamyslet :)Nakonec bych Ti chtěla popřát hodně štěstí, ať dosáhneš všeho, po čem skutečně toužíš, zkrátka ať se Ti splní všechny sny :)Jsi totiž úžasný člověk, který vždy působí upřímně a na nic si nehraje. A ještě taková malá otázečka na úplný konec, kdy naposledy jsi navštívil stránku: http://www.michalbrezina.czweb.org/index.htm ? Chápu, že je tam určitě mnoho starých informací, ale i tak mě překvapila hlavně sekce kontakty :) Pokud je to trochu aktuální i dnes a chceš si udržet soukromí, tak bych tu stránku raději smazala…ale to už záleží na Tobě.

Michal Brezina 06:00 20.6.2011 reagovat

Zdravim vsechny z Detroitu dekuji za zpravy ktere mi tu posilate Na stranky chodim pravidelne a ctu si je ;) zrovna skladam program s Paqualem tak doufam ze se bude libit ;)

Krist 15:05 16.6.2011 reagovat

Gratuluji ke složení maturitních testů.Konečně to máš za sebou,ta škola nás mučí několik let.Přeji Ti hezké léto a už se těším na další sezonu.

Další příspěvky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46