Návštěvní kniha

ina 07:42 30.3.2013 e-mail reagovat

Michale, nejsem zrovna psavec návštěvních knih. Ale nedá mi to dnes. Mám ráda krasobruslení, nejsem ráda, že není moc příležitostí právě vás vidět tady vystupovat. Přeji vám naplnění vašich cílů. Už nyní ovšem-no že se vám nedaří? Taky bych chtěla být mezi aspoň padesáti nejlepšími na světě ve svém oboru.
Jsem starší než vy, snad si umím více představit než mladší fanynky, co dřiny a peněz je za těmito vašimi výsledky.
A k tomu sundanému tričku? No a co? Jste pěknej kluk, nemáte se zase až tak za co stydět.? Já spíš vidím ty holčičky, co vás ještě v bundě nadšeně vláčely po ledě. Držte se.
A je někde nějaká možnost vás vidět na exhibici ap.? Blíž než v USA tedy.
Krásné Velikonoce a odpočiňte si. Potřebujete to. Držím palce

Michal Brezina 01:54 30.3.2013 reagovat

Zdravim na to co je tu napsano reagovat nebudu ale k tomu co se stalo v brne…Pokud soudite s toho co bylo v novinach tak ste zrejme nebyli primo na miste Ja sem se primo na po vystoupeni na miste za to omluvil protoze se to stat nemelo nebylo to v planu mel jsem dve tricka ale bohuzel sem misto jednoho sundal obe dve chybicka se vloudila… ale jestli soudite podle jedne veci ze sem se zmenil tak me ale vubec neznate… a proto jsem moc rad ze mam fanousky kteri me dokazou ocenit za to jaky jsem a ne za to ze mam velke cile ktere se obcas nepovedou naplnit. Ale bez velkych cilu nejsou ani velke vysledky takze pokud vam vadi ze chci byt nejlepsi a jdu si za svim cile budiz…

A chtel bych take podekovat vsem za podporu v teto sezone!!!!!

ANČE 20:20 29.3.2013 reagovat

Ahojky Michale,sice K neznám,ale bohužel s ní musím souhlasit,to že se Ti momentálně moc nedaří je pravda,ale i tak patříš mezi světovou špičku i když na medaile to asi není.To bysme Ti odpustili,protože Tě máme moc a moc rády(myslím nás děvčata)ale co jsi předvedl v Brně je fakt síla,ten „starý“ Míša byl lepší,ale Tvá věc i tak Ti přejeme hodně štěstí i bohatou pomlázku.K má pravdu,získej si své fandy nejen výkony,ale i svým charakterem,máš na to a napiš nám tady občas pár řádku(ruka ti neupadne)promiň,ale nebýt Editečky,tak to vypadá,že na své fanoušky házíš bobek.Neber to zle,myslím to dobře.Tak pápá a ať se Ti daří a velké díky Editečce za skvělé webovky:))))))*** :P :D

ala 14:09 29.3.2013 reagovat

Vazena K. a z jakeho duvodu o Michalovi tak soudite???

K. 10:49 29.3.2013 reagovat

Ahoj Michale.Po dlouhé době jsem se rozhodla,že ti tady zase napíšu. Poslední dobou jsem neměla na psaní čas. To,co ti tady napíšu je jen můj názor a vůbec se nemusí shodovat s realitou,ale poslední dobou,mi přijde,že ses změnil.Možná to ani tak nebude tvojí změnou,jako mojí naivitou a v tom,že jsem věřila v té schopnosti a charakter a obojí jsem asi tak trochu předcenila. Kdyby jsi aspoň předváděl nějaké výkony,když se tak předvádíš a jde poznat,že ti ty úspěchy,kterých není ani moc,vstoupli do hlavy. Docela velké zklamání pro mě,ale není to tak tvoje chyba jako moje.To,že jsem si o tobě myslela víc,to,že si o tobě myslí víc i tví fanoušci,je zkrátka jen naše naivita. Nemyslím si,že jsi špatný čověk,budeš určitě hodný mladý muž,ale nejsi takový jaký jsem si myslela.Těžko se to soudí,ale tvé předvádění a vystupování na veřejnosti už o něčem trochu vypovídá. Někomu tvé chování přirozeně přijde normální,možná se tady někdo do mě pustí a uřímně přeji si,aby se tě tady někdo zastal,protože mi přijde,že mnozí fanoušci mají o tebe zájem jen ,když se ti daří,což není tak často jak se ze začátku tvé kariéry zdálo. To,že fanoušci k tobě mají takový přístup..za to si můžeš sám,je totiž na každé osobnosti,jak si lidi umí získat a jestli si je získá povrchně nebo si je získá doopravdy. Promiň mi tento rozsáhlý text,ale myslím si,že mám na svůj názor nárok a jak jsem již psala je to jen názor,jsem jen člověk,mohu se plést.

ZDENĚK BŘEZINA 14:47 22.3.2013 reagovat

Milý Michale,blahopřejeme k umístění v první desítce MS. Víme, že máš na daleko lepší umístění a medaili jsme Ti moc přáli. ALE není každý den posvícení a pro sportovce umístění do 10.místa na MS je výborný úspěch. Pro nás však zůstáváš stále jednička s výbornými skoky a hlavně krátkým programem.
P řejeme pevné zdraví a hodně úspěchů v dalších závodech.

Jáchymováci 13:21 22.3.2013 reagovat

Míšo,velká gratulace z rodiště Tvého dědečka.Vše sledujeme, moc se nám líbíš a držíme palce. I když Ti vše nevyjde, máš budoucnost před sebou. Těšíme se na další Tvá vystoupení. Přejeme hodně zdraví a elánu.

jana 12:56 22.3.2013 reagovat

gratuluji Michale, příště to určitě medaile bude. Jsi pro nás všechny Brnáky jednička.

Helena Lakosilová 12:09 22.3.2013 e-mail reagovat

Milý Michale,
viděla jsem tě ,naživo´ v Brně na show Pán ledu (13.12.2012). Nyní jsem akltuálně sledovala tvé jízdy na MS v Kanadě a obzvlášť mě nadchl tvůj krátký program – jízda, hudba, kostým – vše dokonale ladilo a skvěle ti padlo. Nevím, jestli si tyhle vzkazy čteš, ale být být desátý nejlepší na světě – to je teda pecka! Ale, samozřejmě ti přeju – leť vzhůru!

sestřičky 10:34 22.3.2013 reagovat

Milý Michale, blahopřejeme Vám k umístění na MS. Nedělejte si těžkou hlavu z toho, že Vám to úplně nevyšlo. Všichni víme, že na medaily máte. Držíme Vám dále palce a vždy se na Vaše jízdy těšíme a obdivujeme je. Přejeme hodně zdraví a pevné nervy do příští sezony.Sestřičky z nemocnice Mil. Bratří Brno

Další příspěvky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46